SUKCES NA ROZMOWIE O PRACĘ – 13 skutecznych strategii, dzięki którym zdobędziesz dobrze płatną pracę.

SUKCES NA ROZMOWIE O PRACĘ – 13 skutecznych strategii, dzięki którym zdobędziesz dobrze płatną pracę

Poradnik oparty na wywiadach z kadrami kierowniczymi… rekruterami… pośrednikami, którzy pomagają zwalnianym pracownikom…

…i innymi specjalistami od tego, jak znaleźć i zdobyć dobrze płatną pracę na dzisiejszym trudnym rynku.

Poradnik przedstawia wnioski z obserwacji najskuteczniejszych kandydatów na rozmowach o pracę — omawia, co wygrani robią inaczej od tych, którzy nie doczekali się telefonu z gratulacjami.

Pokazuje, co odróżnia wygranych od przegranych.

Takie informacje na pewno pozwolą Ci szybciej i łatwiej zdobyć pracę.

Zebrałam je w 13 strategii kluczowych na rozmowie kwalifikacyjnej.

Jedna z nich pozwoli Ci zdobyć pracę nawet, jeśli masz niższe kwalifikacje niż Twoi konkurenci! Dlaczego? Ponieważ z badań wynika, że…

Nie potrzebujesz wysokich kwalifikacji
aby zdobyć pracę

Tak, na stronie 17 poradnika pokazuję badania, z których wynika: to nie ci z wysokimi kwalifikacjami najczęściej są zatrudniani!

Aż 65% osób, które słyszą „Gratulacje, zostałeś zatrudniony” — UWAGA! — spełnia mniej niż 50% warunków podanych w ofercie pracy.

Jak to możliwe?

Otwórz drugi rozdział na s. 15 i zobacz, co wyróżnia zwycięzców od przegranych. Różnice są proste i dlatego znaczące. Ten rozdział przeczytaj dwa razy, jest najważniejszy ze wszystkich.

PLUS — odkryjesz, że zwycięstwo nad innymi kandydatami, którym tak samo zależy na tej pracy, możesz osiągnąć łatwiej niż myślisz… jeśli tylko użyjesz pewnych prostych reguł psychologicznych.

poleca Anna Sawczuk

Doradca biznesu

„Izo, gdyby ten poradnik przeczytał każdy człowiek, byłoby lepiej na świecie, połowę życia poświęcamy przecież na życie zawodowe.

Odkrywasz wiele prawd, których nie zna 9 na 10 osób poszukujących pracy.

Od 12 lat pomagam innym znaleźć pracę. Streściłaś te lata mojego doświadczenia na stronach swojego poradnika.

Otwierasz poradnik od czegoś, co myślę, że może odmienić życie wielu ludzi w sferze radości i spełnienia w pracy.

Świetne są też sposoby, aby przekonać rekrutera, że jest się najlepszym kandydatem do zatrudnienia. To może być kluczowe na rozmowie o pracę. Polecam ten poradnik”.

Ale „Sukces na rozmowie o pracę” to nie tylko silne strategie — to także pierwsze takie źródło wskazówek, których będziesz potrzebować na drodze do wymarzonej pracy:

  • Już teraz czujesz strach przed rozmową? Pomyśl, co będzie, gdy usiądziesz przed rekruterem! Na szczęście poradnik jest pełen metod panowania nad emocjami — ukoisz nimi nerwy, osiągniesz wewnętrzny spokój i wszystko pójdzie po Twojej myśli.
  • Nie wiesz, o jakich cechach osobowości napisać w CV, żeby odejść od nudnego standardu? Spójrz na stronę 27. Masz tu spis cech, które przekonują pracodawców najbardziej według doktora Randalla S. Hansena i jego wnikliwych badań wśród kadr kierowniczych.
  • Nie wiesz, jak przedstawić swoje umiejętności i osiągnięcia? Z pomocą przychodzi prosta formuła PDR. Otwórz stronę 36 i odkryj trzykrokowy sposób zwycięskiej prezentacji — takiej, która zrobi na HR-owcu wrażenie.
  • Strach, że o czymś zapomnisz? Spokojnie. Na stronie 41 masz siedem sposobów, jak utrzymać pewność siebie. Dzięki nim będziesz rozluźniony i przejdziesz przez rozmowę tak, jak to sobie zaplanowałeś. PLUS: Jak usunąć strach z ciała i głowy w 5 minut w 4 krokach.
  • Wierz lub nie: od zdobycia pracy dzieli Cię przygotowanie MENTALNE. Jak się mentalnie przygotować? Pomoże w tym metoda Stanisławskiego używana przez aktorów oraz techniki psychocybernetyki. Korzystają z tych technik sportowcy, poeci, pisarze i aktorzy. Dlaczego? Bo są skuteczne — po więcej zapraszam na stronę 20, 56, 58-60 oraz 64-66.

Plus jeszcze więcej wskazówek
dla zwiększenia szans na zwycięstwo!

poleca Ałła Witwicka-Dudek

Doradca kariery, Kierownik Biura
Karier i Promocji Zawodowej

„Super narzędzie, pomagające zdobyć pracę

„W tym poradniku Iza swoje rady uzasadnia danymi z badań rynkowych.

Dzięki temu poradnik jest wiarygodny i osadzony w realiach.

Dlatego jeśli starasz się o pracę i chciałbyś wiedzieć, co zapewni ci zwycięstwo na rozmowie rekrutacyjnej, powinieneś mieć tę publikację.

Wydaje się, że szczególnie przemawia do młodych — mogą to sugerować nie tylko precyzyjne instrukcje, ale i przyjemny język, czasem slangowy :).

Osoby ze stażem zawodowym chcące zmienić pracę lub polepszyć sytuację zawodową również znajdą w środku pomocne rady.

Autorka stworzyła super narzędzie, pomagające zdobyć pracę”.

Poradnik „Sukces na rozmowie o pracę” daje miażdżącą przewagę nad innymi kandydatami, ponieważ tylko nieliczni znają te sekrety.

W środku także:

  • 25 rzeczy, których rekruterzy i pracodawcy nie cierpią u kandydatów na stanowisko. (Największe wpadki, elementy absolutnie nie do przyjęcia — oparte na wnioskach z badań Placement Center of Northwestern University). Str. 47
  • Cecha charakteru idealnego kandydata uwielbiana przez 98% rekruterów. (Wszyscy myślą, że to cecha negatywna — błąd, wprost przeciwnie!)  Str. 43
  • JEDNA EMOCJA, bez której rekruter nigdy Cię nie zatrudni. (Innymi słowy, zatrudnienie dostanie tylko ten, kto ją wzbudzi). Str. 61
  • 10-wyrazowe zdanie, które wysunie Cię przed szereg i pomnoży szanse na zwycięstwo. (Sprzedawcy nazywają to największym sekretem sukcesu. Rozmowa kwalifikacyjna to także sprzedaż. Sprzedajesz swoją kandydaturę. Użyj tego zdania i zdobądź pracę, jaką chcesz). Str. 17
  • Najważniejsza minuta na rozmowie o pracę. Co robić, czego nie robić i jak wykorzystać jej potencjał. Str. 72
  • 5 fatalnych błędów popełnianych na rozmowie — według cenionego magazynu BusinessWeek. Str. 49
  • 12 sposobów, aby rekruter Cię polubił. (Twój potencjalny szef lub rekruter i inni współpracownicy korporacji będą z Tobą spędzać więcej czasu niż z własnym mężem lub żoną. Bądź pewien: NIKT Cię nie przyjmie, jeśli wpierw Cię nie polubi — bez względu na kwalifikacje. Byłby to wielki błąd zatrudnienia). Str. 44
  • Gafy, które sprawiają, że kandydaci z wysokimi kwalifikacjami ustępują miejsca tym z mniejszym doświadczeniem.
  • Jedna rzecz, jaką należy trzymać w kieszeni przez cały czas trwania wywiadu. (Poważnie — inaczej jako pierwszy zakwalifikujesz się do odstrzału, gdyż żaden… ŻADEN rekruter nie zatrudni kogoś, kto się z tym obnosi). Str. 75

O czym rekruterzy nie chcą, żebyś wiedział:

  • Trik wykorzystywany przez światowej klasy rekruterów, którego cel jest jeden: zaskoczyć nawet najbardziej przygotowanych kandydatów. Rekruterzy wiedzą, że zależy Ci na pracy. Więc jest jasne, że się przygotowałeś — wiesz, jak odpowiadać na większość pytań… co powiedzieć o swoim doświadczeniu… kwalifikacjach… i tak dalej.Skoro tak, wyćwiczone zachowania, odpowiedzi i reakcje nie pozwalają wiarygodnie ocenić Cię jako kandydata. Rekruterzy się więc wycwanili. Opracowali ten dziwny trik, który po cichu odkrywa nagą prawdę o kandydacie. Jak go wychwycić? I nie dać się złapać w pułapkę? I nie stracić szansy na zatrudnienie? Str. 80

poleca Przemysław Walter

Instytut coachingu i mentoringu

„Dużo świetnych porad

„Jeśli jesteś studentem, jeśli jesteś absolwentem, jeśli szukasz pracy, jeśli chcesz zmienić obecną na lepszą, to czeka Cię dzień, kiedy usiądziesz przed rekruterem.

Jeśli chcesz dostać tę pracę, powinieneś martwić się jednym: jak sprzedać swoje kompetencje i pokonać innych swoich kandydatów?

Tego właśnie dowiesz się w siążce Izy Kaźmierczak, która przygotowała dużo świetnych porad.

Rekrutacja jest bowiem niczym innym jak procesem sprzedaży. Poradnik Izy na tacy podaje jego istotę.

Omówione przez Izę strategie są bliskie mojemu pojmowaniu procesu sprzedaży kompetencji na rynku pracy, dlatego polecam poradnik wszystkim, którzy są gotowi zwycięsko przebrnąć przez rozmowę i spełniać się zawodowo”.

  • Najważniejsza rzecz, jaką musisz zapisać w notesie w momencie, gdy rekruter na chwilę opuści pokój. Uwaga: wyjście jest zamierzone, aby Cię sprawdzić! O co chodzi? To, co wtedy zrobisz, może przesądzić o tym, czy Cię zatrudnią. Str. 77
  • Reguły kultury osobistej podczas rozmowy kwalifikacyjnej. (Etykieta zachowania, która sprawia, że nie wypadasz jak pesymista). Str. 70

Ponadto poradnik omawia metody, jak sprawić, by strach i trema działały na twoją korzyść… co robić, by głos się nie łamał…

Jak zachwycić kadrę swoimi osiągnięciami, by nie wypaść jak ktoś zadufany w sobie… trzy cechy, które rekruterzy docenią najbardziej… a także, jak wykrywają oni kłamstwa lub drobne naciąganie prawdy.

Lecz to nie wszystko: odkryjesz, jak sprawić, aby nieznajomi z firmy poparli u szefa Twoją kandydaturę… najskuteczniejszy sposób na zbudowanie ciepłej relacji z rekrutującym… i jak unikać pułapek, które często są przeszkodą na drodze do zatrudnienia.

I wreszcie w środku odkryjesz starą technikę zawodowych sprzedawców, która pomoże Ci zamknąć rozmowę o pracę — jest to najważniejsza strategia, pozwalająca dostać się do wąskiej grupy finalistów, następnie osiągnąć zwycięstwo i otrzymać zaproszenie na ostatnią rozmowę, by usłyszeć: „Właśnie zostałeś przyjęty”. Szczegóły strategii od strony 87.

A jako dodatek do poradnika dostajesz bonusy — normalnie kosztujące 54,90 zł — dziś nieodpłatnie…

Dostajesz raport specjalny pt.
41 pytań na rozmowę kwalifikacyjną, jakie najprawdopodobniej usłyszysz
i odpowiedzi, które dają zatrudnienie

— normalnie 34,95 zł — dziś za darmo!

Do poradnika „Sukces na rozmowie o pracę” dostajesz także Raport Specjalny omawiający nie 200 pytań, które padają raz na milion, lecz 41 pytań, które padają prawie na każdej rozmowie kwalifikacyjnej.

„Dlaczego chce pan pracować w naszej firmie?”

„Dlaczego zrezygnował pan z poprzedniej pracy?”

„Jakie są pańskie słabe strony?”

„Jak opisałby pan swoją idealną pracę?”

„Czy nie ma pan przypadkiem zbyt wysokich kwalifikacji na to stanowisko?”

Są to tylko przykłady niby łatwych pytań, na której bezpośrednia odpowiedź… może pozbawić szansy na zatrudnienie. Dlaczego?

Ponieważ za każdym pytaniem stoi intencja rekrutera. Najlepszym sposobem na dobrą odpowiedź jest odpowiedź na intencję, nie na bezpośrednie znaczenie pytania.

Dlatego w tym Specjalnym Raporcie — oprócz odpowiedzi — odkryjesz psychologiczne intencje, jakie za nimi stoją… dzięki czemu na każde pytanie odpowiesz przekonująco i skutecznie. Twoje szanse na sukces urosną.

UWAGA: Na stronie 64 masz pytanie, na które według rekruterów nie ma mocnych — „Jakie są pański zdolności, jeśli chodzi o sprzedaż? Właściwie to proszę mi sprzedać ten długopis / zszywacz / myszkę”. Zaniemówią, jeśli odpowiesz w proponowany przeze mnie sposób. Po prostu otwórz stronę 64 i przećwicz kilka razy tę mądrą odpowiedź.

Normalnie ten Raport Specjalny kosztuje 34,95 zł — ale jest Twój nieodpłatnie, jeśli kupisz „Sukces na rozmowie o pracę” dzisiaj, w niedzielę.

Dostajesz listę kontrolną pt.
32 najbardziej szkodliwe błędy popełniane w CV
— normalnie 19,95 zł — dziś za darmo!

Aby zaprosili Cię na rozmowę, przedtem muszą przejrzeć Twoje dokumenty aplikacyjne.

Zwłaszcza CV!

Jest ono pierwszym najważniejszym krokiem do zdobycia nowej pracy.

No właśnie, już tu dużo osób starających się o pracę popełnia fatalne błędy.

…Błędy, przez które nie zostają zaproszeni na rozmowę kwalifikacyjną.

Tych najgorszych jest ponad 30.

Omówiłam wszystkie w niniejszej liście kontrolnej. Napiszesz dzięki niej znakomite CV, które wyróżni się na tle innych.

Dotychczas zainteresowani płacili za ten materiał po 19,95 zł.

Ty dostajesz go nieodpłatnie do poradnika „Sukces na rozmowie o pracę”, jeśli kupisz go dzisiaj.

Razem poradnik i dwa bonusy dają Ci
miażdżącą przewagę nad innymi, którzy
starają się o to samo stanowisko, co Ty…

Poważnie zwiększają Twoje szanse na
zdobycie dobrze płatnej pracy…

Zamów dzisiaj, w niedzielę, a „Sukces na rozmowie
o pracę” plus dwa bonusy są Twoje za 49 zł!

Nie ma drugiej takiej pozycji jak „Sukces na rozmowie o pracę” — poradnika, który oprócz strategii, pokazuje wnioski z badań i rady od najlepszych łowców głów na świecie. Dlatego wyceniłam ją razem z bonusami na 79 zł.

Ale jeśli dopiero szukasz pracy, to wiem, że liczy się każda złotówka.

Dlatego zamiast za 79zł , oddam Ci poradnik plus dwa bonusy za 49 zł.

Całe 30 zł taniej.

Jeśli poradnik „Sukces na rozmowie o pracę” i bonusy pomogą Ci zdobyć pracę — pomyśl, jak mały to będzie wydatek, gdy na Twoje konto wpłynie pierwsza, nowa wypłata!

Kliknij na książkę i zamów:

blank

Recent Articles

spot_img

Related Stories

Leave A Reply

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay on op - Ge the daily news in your inbox