post

Dodaj Wpis

Chcesz opublikować ciekawy artykuł związany z polityką społeczną? Chciałbyś czytelników rozmowa-kwalifikacyjna.edu.pl poinformować o swoim własnym biznesie?Zaoferować usługi agencji pracy,firmy szkoleniowej albo pomoc przy dofinansowaniu projektu z UP? Skorzystaj z formularza poniżej!

Nasz Blog notuję ok 1000-1300 odsłon dziennie. Głównie są to osoby bezrobotne, szukające zatrudnienia.Poniżej statystyki z 3 miesięcy:

rozmowa1

rozmowa2

 

 

Koszt publikacji to 30 złotych za stały wpis.

Dodatkowo nieodpłatnie mogą Państwo dodać firmę do Naszego Katalogu firm.

wypełnienie formularza i zapłata  nie oznaczają, że wpis zostanie na pewno opublikowany! Pobierana opłata jest opłatą za moderację (przejrzenie) artykułu i nie jest zwracana w przypadku odrzucenia artykułu. Artykuł na pewno zostanie odrzucony, jeśli następuje jeden z poniższych przypadków:

  • Narusza polskie prawo (np. obraża lub pomawia inne osoby, jest czynem nieuczciwej konkurencji, zawiera treści zabronione lub odnośniki do takich treści)
  • Nie dotyczy polityki społecznej, zatrudnienia,szkoleń,wsparcia bezrobotnych,ofert pracy,edukacji (wystarczy, żeby artykuł dotyczył tylko jednej z wymienionych kategorii i wtedy spełnia już przesłanki do publikacji, nie musi dotyczyć wszystkich)
  • Dotyczy MLM, piramid finansowych i generalnie nakłania do zarabiania w internecie przez pozyskiwanie kolejnych uczestników systemu

Jeśli powyższe zasady są dla Ciebie niejasne, przed wypełnieniem formularza skontaktuj się ze mną

Znaków: , Odnośników: (Cena za odnośnik: 0.00 PLN)
Do zapłaty: 30.00 PLN. Publikacja na 20000 dni