Za darmo

Czy istnieje dobra wiedza za darmo? Taka, która da ci namacalne korzyści, jeśli ją zastosujesz w praktyce? Dobre pytanie! A oto jedyna prawdziwa odpowiedź: TAK, ISTNIEJE.

Widzisz, początkowy zamysł był taki, aby Internet był źródłem darmowej i niewyczerpanej wiedzy, praktycznie w każdym zakresie (zdrowie, praca, życie, rozwój osobisty — wszystko). I prawda jest taka, że jeśli dobrze poszukasz, to znajdziesz odpowiedź na każde pytanie, jakie cię trapi.

Oczywiście, wiedza publikowana bezpłatnie może się nieco różnić pod względem merytorycznym od wiedzy sprzedawanej za drobną opłatą. Fakt jednak pozostaje faktem: żyjemy w erze informacji. Niemal każdą informację możesz znaleźć w sieci …

… a jeśli poszukujesz wiedzy z zakresu rozmowy kwalifikacyjnej, rozwoju kariery, ulepszania życia zawodowego, a także życia prywatnego — trafiłeś w dobre miejsce. Być może w przyszłości opublikuję jakąś wiedzę komercyjną, jednak moim głównym celem jest to, aby blog, na którym właśnie jesteś, stał się kierunkowskazem na twojej drodze do lepszej pracy … szczęśliwszego życia zawodowego … i odnoszenia sukcesów.

W kategorii Za darmo znajdziesz wyczerpujące artykuły poświęcone głównie konkretnym zagadnieniom, takim jak pisanie przekonującego listu motywacyjnego, Curriculum Vitae, i wielu innych. Zapraszam do lektury i — jeśli masz pytania lub propozycje — do kontaktu oraz dyskusji w komentarzach.

PS: Aby przeglądać zawartość kategorii Za darmo, po prostu najedź myszką na odnośnik umieszczony w górnym menu i wybierz interesujący cię temat.

Zachęcamy także do odwiedzenia wyszukiwarki pracy MegaPraca

Strona agreguje wszystkie oferty pracy z rynku i dzięki temu są dostępne w 1 miejscu:

Megapraca.pl